Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Leitud quadcopter DJI F450 Tartus!

Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Crashid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Blizzard

PostitusPostitatud: Laup Dets 21, 2013 21:35    Teema: Leitud quadcopter DJI F450 Tartus! Vasta viitega

Tere,
Käisin täna Tartus lendamas ja üks meesterahvas tuli jutustama. Leidis juba ca. aasta tagasi Tartust Annelinnast piiksuva quadcopteri. Ilmselt oli suht äsja alla sadanud. Pani teavituse oma facebooki ja seda jagati aga keegi ei teadnud kedagi, kes oleks selle omanikku tundnud. Uuris siis minult, et kust võib selle omanikku otsida?

Nii et: Leitud Qaudcopter DJI F450 (foto järgi arvates), Tartust Annelinnast! Kaotatud ca. aasta tagasi. Kopter on leidmisest peale kapi otsas tolmu kogumas ja igatseb koju!

JAGAGE ja rääkige, äkki leiame omaniku ülesse! Ma ju tean mis tunne see on, minu kopter ju ka peaaegu aasta üksi loodust trotsimas.

Mul on kopteri leidja andmed ja kui keegi oma kadunukese omaks tunnistab siis viin teid kokku!
kyylik

PostitusPostitatud: Laup Dets 21, 2013 22:14    Teema: Vasta viitega

ma arvan et olen selle kopteri kadumisest midagi kuulnud:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mikser11

PostitusPostitatud: Laup Dets 21, 2013 22:56    Teema: Vasta viitega

See on jõuluime!

Kopter on arvatavasti minu (: Saatsin sulle kirja, Blizzard
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mikser11

PostitusPostitatud: Püh Jan 19, 2014 21:57    Teema: Vasta viitega

Eellugu:
Aasta 2013 alguses pimedas lennutama minnes lasin kopteri väheste kogemuste tõttu liiga kõrgele; kuna kopteril tulesid peal polnud kadus orientatsioon ning oimu polnud ka gaasi maha tõmmata (enne kui hilja). Nii see putukas jalga lasigi.

Kammisin piirkonda küll mitu tundi, kuid kohe samal õhtul tuli maha paks lumevaip ning otsinguid polnud mõtet jätkata; küll aga riputasin eeldatava maandumispaiga ümber mitu nädalat "Kadunud" postereid pildi ja telefoninumbriga, kahjuks küll kasutult.

Järellugu:
Sain kopteri nüüd paari päeva eest kätte. Suur oli mu imestus, kui nägin, et asi on ühes tükis ning veel enam - täiesti töökorras. Leidja jutu järgi oli kopter maandunud ilusti keset hoovi (õiget pidi), leidmisele aitasid kaasa KK2 helendav ekraan ning regude piiksumine. Alarmi vms leidmist hõlbustavaid vahendeid kopteril peal ei olnud - viga, mida ma pole enam kunagi korranud. Kuulutus leidmisest sai pandud Näoraamatusse, kuid kahjuks minuni see ei jõudnud.

A-lennutamispunkt B-maandumispunkt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
prosper

PostitusPostitatud: Esm Jan 20, 2014 17:19    Teema: Vasta viitega

Lõpp hea -kõik hea. Kas olid ikka päris lootuse kaotanud? Väga lahe leidja sattus. Suurest õnnest tuli meelde tänada ka või Smile Ja hea õppetund vähese koolirahaga. Kas oled lennanud ka nüüd juba ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Crashid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes