Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mudelismifoorum
Mudelismifoorum - Registreerimise nõuded

Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid ja moderaatorid ei vastuta foorumi postituste sisu eest!

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ning sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP-aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda mistahes teema, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasi. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele, aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

See foorum kasutab küpsiseid (cookies), millesse salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel. Samas võidakse sinu E-mailile saata pistik.com meeskonna poolt infot ja teavitusi

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group