Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Frsky Horus

Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Tehnika ja elektroonika
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lukas

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2017 14:23    Teema: Frsky Horus Vasta viitega

LENNUKAT AASTAT!!!
Nii ajaviiteks lihtsalt asjakohast teemat algatades küsiks, on keegi Horuse omanik meist - kuidas tundub?
Ei, ma ei soovi endale soetada. Tabasin end täna arvuti ees küsimas, et tea kas Horus on ka kuum kaup - no nii hulgi ikka, mitte ainult arvestades tõelisi fänne. Ma olen Frsky süsteemi kasutaja olnud niikaua, kui see turul olnud on. Kuid kaasatuna mõne Graupneri peal, mitte Taranis. Ja 100% rahul ja kindel asjas!
Ja üllatus, üllatus - pool aastat tagasi , kui foorumid olid pea saabuva Horuse juttudest paisumas, ostsin ikka Graupner MZ24. Taganttõukajaks valikule tõenäoliselt lihtsalt (minu)psühholoogia. Aastakümnete pikkune Graupner päris puusse ikka ei pane, aga kurat seda Frsky värki teab lõpuni!!!
Et nüüd, kus OtseAasia(mitte läbi Graupneri minu puhul) tehnika eest sama palju küsitakse, tuleb mängu ka kõrvalisi - kuid mitte vähemtähtsaid - mõjutajaid?
SAMAS, ma ei taha siin üht teisele eelistada, täiesti kindlalt on igal omad head ja vead.
Või mis ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ekukene22

PostitusPostitatud: Reede Juuli 28, 2017 13:29    Teema: frsky kohta Vasta viitega

Frsky minuarust ja ka erinevate youtube kanalite kaua öeldud et kindel süsteem paremat ei tea endal taranis plus ja toimib niikuis jaksab ja võrreldav kvaliteedi kohapealt teiste tuntud tootjatega futaba spectrum jne väike killuke enda arvamusest Very Happy
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Tehnika ja elektroonika Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes