Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Turnigy Trooper 4x4 35A kiirusregu andis otsad.

Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Üldine arutelu autodest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tonu.tootsen

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2014 14:47    Teema: Turnigy Trooper 4x4 35A kiirusregu andis otsad. Vasta viitega

Sain karjääris masinaga rallitatud 2 akuga, esimene aku, millega sõitsin 2s 5000mAh, ja siis väike paus ja siis läks peale 3s aku 4200mAh, sain selle akuga ka sõidetud, märgatav vahe oli see, et 3s akuga masin kihutas edasi tunduvalt kiiremini. Hobbykingi lehel kirjutab, et selle masinaga võib sõita 2s ja 3s akudega. Kruvisin kiirusregu maha, on tunda kärsakat, ja üks 8 jalgne komponent on veits sulanud, sealt pealt suudan tuvastada kirju

Esimene rida bb2 ja sellele järgneb vist a, viimase tähe koha pealt ongi väike sulamine
Ja teine rida St ek122
Kas keegi oskab tuvastada, mis komponendiga tegu, ja kust ma võiksin leida analoogi, või sama komponendi?

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__24971__Turnigy_Trooper_SCT_4x4_1_10_Brushless_Short_Course_Truck_ARR_.html
Riff

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2014 16:00    Teema: Vasta viitega

Kui juba suits väljas, siis on tasub hinnata, kas on taastamist väärt. Mõistlikum tundub hankida võimekam regu, mis kannatab suuremat voolu ja pinget paremini.
tonu.tootsen

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2014 16:17    Teema: Vasta viitega

Riff kirjutas:
Kui juba suits väljas, siis on tasub hinnata, kas on taastamist väärt. Mõistlikum tundub hankida võimekam regu, mis kannatab suuremat voolu ja pinget paremini.

Võtsin regu lahti ja midagi tõesti kiita ei ole, algul märkasin ühte väikest sulanud asja, aga teisel trükiplaadil oli korralikult kõrbenud

Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Üldine arutelu autodest Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes